Кошик
93 відгуків
Запитуйте ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ  тел. 067-340-68-95.Знижка до 20%
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895

Світлодіодні стрічки оптом

Каталог світлодіодних стрічок ( светодиодных лент )  виробника компанії  "RISHANG", а також світлодіодні лінійки на алюмінієвій основі. Світлодіодні стрічки в рулонах по 5 метрів з можливістю різати (3 світлодіода 5 см або 2,5 см). напруга живлення 12 В або 24 В постійного струму. Тип світлодіодів   3528 SMD,  5050 SMD, 5630 SMD. Колір випромінювання ― холодно-білий, нейтрально-білий, тепло-білий, червоний, жовтий, зелений, синій, RGB. Світлодіодні стрічки невологозахищені IP 33, вологозахищені покриті силіконом IP 64, повністю вологозахищені IP66. Увага! Світлодіодні стрічки поставляються котушками по 5 метрів. 

Пропонуємо перейти на сайт Інфолайт Світлодіодні стрічки Rishang , де представлений весь асортимент товарів, повні технічні характеристики товарів та специфікації Виробника.

1 2 ... 5

Компанія «Rishang оптоелектронні Co, LTD» ― лідер серед професіоналів у сфері високотехнологічних досліджень, виробництва, продажу та обслуговування світлодіодних рекламних вивісок та світлодіодних стрічок. Заснована в 2007 році, всього за кілька років компанія «Rishang» стала лідером індустрії з виробництва світлодіодних рекламних вивісок та декоративного освітлення. Світлодіодні стрічки компаніЇ «Rishang» мають перевагу на відміну від стандартних світлодіодних систем освітлення. Вони бувають різних кольорів, розмірів і рівнів яскравості, що робить їх використання простим і зручним для будь-якого дизайнерського проекту по освітленню, готове рішення буде відрізнятися витонченістю і витонченістю. Всі світлодіодні ленти оснащені надійним самоклейним 3М скотчем і можуть бути встановлені на різні поверхні, включаючи алюмінієвий профіль. Енергоефективне освітлення ніколи не було таким легким, доступним, або привабливим! Світлодіодні стрічки високонадійні сучасні компоненти для світлодіодних систем освітлення , гарантія на стрічки компанії  "RISHANG" складає 3 роки.

Для підключення світлодіодних стрічок використовуються блоки живлення, які можна проглянути по посиланнях нижче

Блоки живлення ( блоки питания ) постійної напруги 12 Вольт 

Блоки живлення ( блоки питания ) постійної напруги 24-48 Вольт 

Адаптери для світлодіодів 

а також

Алюмінієві профілі