Кошик
79 відгуків
Новинки. Кольорові світлодіодні кластери для реклами.Переглянути
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380
67
340-68-95
+380
66
735-28-47
+380
36
263-34-24
Світлодіодні лампочки

Світлодіодні лампочки

Каталог світлодіодних ламп торгової марки CIVILIGHT для побутового та промислового використання :             -світлодіодні лампочки з робочою напругою 220 Вольт з цоколями E14, E27 для заміни лампочок розжарювання, світлодіодні лампи з цоколями MR16, GU10 для заміни галогенових лампочок, світлодіодні лампочки типу PAR, AR111 для створення акцептованого освітлення в торгових залах і заміни аналогічних галогенових ламп, світлодіодні лампи T8 для заміни люмінісцентних аналогічних ламп.Суттєвою перевагою світлодіодних ламп CIVILIGHT є те, що деякі типи лампочок спеціально випускаються з регульованою яскравістю ​(dimmable).Сучасні світлодіоди дозволяють створювати освітлювальні світлодіодні лампи  зі значеннями параметрів світлової ефективності, що значно перевищують аналогічні для ламп розжарювання та знаходяться на рівні найкращих зразків компактних люмінесцентних ламп . Строк служби світлодіодних ламп (25000–50000 годин) значно перевищує аналогічний показник як для ламп розжарювання (1000 годин), так і для люмінесцентних ламп (6000–15000 годин).

 

1 2 ... 4

В продукції торгової марки CIVILIGHT використовуються світлодіоди CREE(США) і Nichia (Японія) а також світлодіоди власного виробництва Sunlight LED на основі кристалів CREE. Світлодіоди  CREE і Nichia мають високі показники ефективності люмен/ ват, а також мають високий індекс передачі кольору (Ra), який впливає на правильність передачі кольорових відтінків. Синій логотип CREE означає,що в виробах встановлені саме світлодіоди CREE.

 CIVILIGHT запатентована технологія отримання якісного білого кольору з високим індексом передачі кольору і з  температурою свічення 2700- 3200 К  (теплий колір). Це досягається за рахунок комбінації білих і червоно-оранжевих світлодіодів. Завдяки цьому спектр випромінювання світлодіодних ламп СIVILIGHT найбільш близький до спектру випромінювання ламп розжарювання і галогенних лампочок. В той же час за рахунок низького електроспоживання вдається досягти дуже значної економії електроенергії. Споживання світлодіодних ламп в 8-10 раз менше споживання традиційних лампочок розжарювання. 
 Продукція CIVILIGHT відповідає міжнародним сертифікатам  CE, RoHS, UL і іншим ,а також сертифікована в Україні. Сертифікат УкрСЕПРО надається по запиту покупця.

Новий продукт - світлодіодна лампа Diamond C37 

Унікальність цієї лампи помітна неозброєним оком. Роки досліджень дозволили створити неповторний впізнаваний дизайн, аналогів якому не існує на ринку. Унікальна оптична система розсіювання світла дозволила отримати дизайнерам і інженерам компанії широкий кут світлового променя (270 °) без застосування матових розсіювачів, на яких втрачається частина світлового потоку. Цей дизайн для LED ламп запатентований CIVILIGHT.

Традиційно якісні світлодіоди і компоненти, застосовувані у всіх виробах компанії, дають теплий, комфортний для очей світло з температурою 2700 К. Дана лампа є рівноцінною заміною 35-40Вт лампи розжарювання, споживаючи при цьому всього 5,5 Вт електроенергії. Висока якість виробу стає очевидним, варто тільки взяти лампу в руки. Неповторний дизайн народжує асоціації, швидше, з продукцією ювелірної фабрики, ніж з виробом побутового призначення. Лампи, сяючі в люстрі, створюють урочисту атмосферу свята і дарують чудове настрій.

Ця лампа доступна в двох варіантах виконання - Gold і Platinum. Вона ідеально підходить для застосування в готелях, ресторанах, резиденціях і віллах.

З умовами оформлення замовлень через інтернет-сайт можна ознайомитися тут.