Кошик
97 відгуків
Запитуйте ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ  тел. 067-340-68-95.Знижка до 20%
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895

Світлодіодні лампочки CIVILIGHT 220вольт цоколь Е14

     В даній підгрупі світлодіодних лампочок представлені світлодіодні лампи торгової марки CIVILIGHT з цоколем  Е14, які використовуються в основному в побутових світильниках та люстрах. Особливістю світлодіодних ламп CIVILIGHT є надзвичайно високий індекс кольоропередачі CRI 80, CRI більше 90 і навіть  CRI 97. Ексклюзивною лампочкою є світлодіодна лампа для люстр Diamond C37, неповторний дизайн якої породжує асоціації, швидше, з продукцією ювелірної фабрики, ніж з виробом побутового призначення. Лампи, сяючі в люстрі, створюють урочисту атмосферу свята і дарують чудове настрій. Світлодіодні лампочки являються ефективними замінниками лампочок розжарювання. Їхніми перевагами є мале електроспоживання ( в 8-10 раз менше чим аналогічних лампочок розжарювання ), довговічність ( 25000 годин роботи порівняно з 1000 годин світіння лампочок розжарювання).

 

В продукції торгової марки CIVILIGHT використовуються світлодіоди CREE(США) і Nichia (Япония) а також світлодіоди власного виробництва Sunlight LED на основі кристалів CREE. Світлодіоди  CREE і Nichia мають високі показники ефективності люмен/ватт, а також мають високий індекс передачі кольору (Ra), який впливає на правильність передачі кольорових відтінків. Синій логотип CREE означає,що в виробах встановлені саме світлодіоди CREE.
 CIVILIGHT запатентована технологія отримання якісного білого кольору з високим індексом передачі кольору і з  температурою свічення 2700-3200К (теплий колір).Це досягаєтьсяза рахунок комбінації білих і червоно-оранжевих світлодіодів. Завдяки цьому спектр випромінювання світлодіодних ламп СIVILIGHT найбільш близький до спектру випромінювання ламп розжарювання і галогенових лампочок. В той же час за рахунок низького електроспоживання вдається досягти дуже значної економії електроенергії. Споживання світлодіодних ламп в 8-10 раз менше споживання традиційних лампочок розжарювання. 
 Продукція CIVILIGHT відповідає міжнародним сертифікатам  CE, RoHS, UL і іншим ,а також сертифікована в Україні. Сертифікат УкрСЕПРО надається по запиту покупця.