Корзина
108 отзывов
Запитуйте ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ  тел. 067-340-68-95.Знижка до 20%
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваше замовлення буде оброблене в найближчий робочий день.

Світлодіодні лампи CIVILIGHT типу PAR, AR111

             В даній підгрупі світлодіодних лампочок Ви найдете світлодіодні лампи типу  PAR цоколь E27  з живлення від мережі AC 220-240 Вольт та світлодіодні лампи типу AR111 з живленням як від мережі AC 12 Вольт, так і мережі AC 220-240 Вольт з зовнішніми драйверами. Деякі типи лампочок спеціально випускаються з регульованою яскравістю ​(dimmable). Представлені лампочки являються ефективними замінниками галогенових лампочок.

 

В продукції торгової марки CIVILIGHT використовуються світлодіоди CREE(США) і Nichia (Япония) а також світлодіоди власного виробництва Sunlight LED на основі кристалів CREE. Світлодіоди  CREE і Nichia мають високі показники ефективності люмен/ватт, а також мають високий індекс передачі кольору (Ra), який впливає на правильність передачі кольорових відтінків. Синій логотип CREE означає,що в виробах встановлені саме світлодіоди CREE.
 CIVILIGHT запатентована технологія отримання якісного білого кольору з високим індексом передачі кольору і з  температурою свічення 2700-3200К (теплий колір).Це досягаєтьсяза рахунок комбінації білих і червоно-оранжевих світлодіодів. Завдяки цьому спектр випромінювання світлодіодних ламп СIVILIGHT найбільш близький до спектру випромінювання ламп розжарювання і галогенових лампочок. В той же час за рахунок низького електроспоживання вдається досягти дуже значної економії електроенергії. Споживання світлодіодних ламп в 8-10 раз менше споживання традиційних лампочок розжарювання. 
 Продукція CIVILIGHT відповідає міжнародним сертифікатам  CE, RoHS, UL і іншим ,а також сертифікована в Україні. Сертифікат УкрСЕПРО надається по запиту покупця.