Кошик
79 відгуків
Новинки. Кольорові світлодіодні кластери для реклами.Переглянути
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380
67
340-68-95
+380
66
735-28-47
+380
36
263-34-24
Світлодіодні світильники

Світлодіодні світильники

Світлодіодні світильники -новий , сучасний енергозберігаючий тип освітлення,  дуже надійний (довговічність до 50 000 годин) і високоекономічний.  Різні види конструкцій і модифікацій дозволяють використовувати їх в промисловості,  рекламі ,  архітектурному освітленні будівель, мостів, в побутових умовах та вуличному освітленні.

Врізні точкові світлодіодні світильники типу Downlight - світильники направленого світла, які прийшли на заміну світильників з компактними люмінісцентними лампами і галогеновими лампами.

Світлодіодні тонкі панелі - це мініатюрні врізні світильники товщиною до 20 мм. Тонкі світлодіодні панелі ідеально підходять для освітлення дому, торгових залів і офісних приміщень. Світлодіодні панелі без проблем монтуються в підвісні і натяжні стелі.  Монтаж світлодіодного світильника дуже простий і його можна виконати дома  самостійно, не використовуючи допомогу спеціалістів.

Особливістю лінійних світлодіодних мебельних світильників світильників є високий рівень освітленості, рівномірна підсвітка виробів без тіней, а також  відсутність в їх випромінюванні ультрафіолетового та інфрачервоного складових. Вони оптимальні і для освітлення вітрин  магазинів, де істотною проблемою є тепло, випромінюване джерелами світла, яке несприятливо впливає на косметику та парфумерію, холодильні прилавки. 

 

1 2 ... 4