Кошик
94 відгуки
Запитуйте ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ  тел. 067-340-68-95.Знижка до 20%
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваше замовлення буде оброблене в найближчий робочий день.

Потужні світлодіоди, світлодіодні модулі 1-100 Вт

Асортимент світлодіодної продукції  включає світлодіоди потужні 1, 3 і 5 Вт;  в  тому числі трьохкольорові RGB; спеціальні світлодіоди інфрачервоні, світлодіоди ультрафіолетові, світлодіоди сині для стоматології та інші. Cвітлодіоди потужністю 1 і 3 Вт випускаються різних модифікацій.Модифікація Star – це світлодіод типу Emitter напаяний на алюмінієву друковану  плату-тепловідвід в виді багатогранної пластини. Для охолодження світлодіодів потужністю 1 Вт в більшості випадків достатньо площі підложки модифікації Star.  Світлодіоди потужністю 3 Вт типу Star треба кріпити до додаткового радіатора. Різні типи світлодіодів можуть бути напаяні на печатні алюмінієві плати. Виготовлені таким чином потужні світлодіодні модулі на алюмінієвих платах використовуються для виготовлення різноманітних світлодіодних світильників, прожекторів.

По посиланнях нижче можна вибрати товар

Світлодіодні модулі, кластери, пікселі для реклами  

Світлодіодні модулі по технології Chip-on-Board ( COB ) 10-100Вт

Блоки живлення, драйвери,​адаптери 

Печатні алюмінієві плати для світлодіодів   

Оптика для світлодіодів  

З умовами оформлення замовлень через інтернет-сайт можна ознайомитися тут.

 

1 2

В даній групі товарів Ви найдете потужні якісні світлодіоди 1- 10 Вт Виробників ProLight Opto Technology Corporation (Тайвань), Gree ( США), Edison Opto Corporation​ - холодно-білого , тепло-білого, нейтрального, червоного, зеленого, синього кольорів випромінювання, а також ультрафіолетові світлодіоди, інфрачервоні світлодіоди , RGB світлодіоди та світлодіодні модулі на алюмінієвих платах потужністю 1-30 Вт.