Продавец Сайт ІНФОЛАЙТ тм- все для світлодіодного освітлення развивает свой бизнес на Prom.ua 12 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
110 отзывов
Запитуйте ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ  тел. 067-340-68-95.Знижка до 20%
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895

Світлодіодна стрічка 12вольт Premium

Каталог світлодіодних стрічок  Premium класу живленням 12 вольт постійного струму.Світлодіодні стрічки дуже високої якості. Гарантійний термін 5 років. Впевненість у стабільній роботі .Збільшена площа перетину струмопровідних доріжок з міді. Мінімальні втрати на великих відрізках. Високий індекс передачі кольору CRI 90 і чітка біновка світлодіодів по температурі кольору MacAdam 3. Забезпечує максимально натуральне сприйняття відтінків кольорів, виключає колірні плями і підбір відтінків з різних партій поставок. Більший розмір кристала в порівнянні з RN серією. Збільшений світловий потік при низькому споживанні електроенергії. Двостороння друкована плата з нанесенням міді методом катки. Рівномірний розподіл струмів по всій довжині відрізка і менший радіус вигину. Наявність сертифікатів UL, CE, ROHS. Увага! Світлодіодні стрічки поставляються котушками по 5 метрів.  

Дивіться за посиланням Блоки живлення 12вольт ( блоки питания ) постійної напруги

 Адаптери 12вольт-24вольт для світлодіодних стрічок і світильників.

Алюмінієві профілі для світлодіодних стрічок

Світлодіодні стрічки компаніЇ мають деякі переваги на відміну від стандартних світлодіодних систем освітлення. Вони бувають різних кольорів, розмірів і рівнів яскравості, що робить їх використання простим і зручним для будь-якого дизайнерського проекту по освітленню, готове рішення буде відрізнятися витонченістю і витонченістю. Всі світлодіодні ленти оснащені надійним клеючим 3М скотчем і можуть бути встановлені на різні поверхні, включаючи алюмінієвий профіль. Енергоефективне освітлення ніколи не було таким легким, доступним та привабливим! Світлодіодні стрічки високонадійні сучасні компоненти для світлодіодних систем освітлення.  Гарантійний термін 5 років. Впевненість у стабільній роботі .Збільшена площа перетину струмопровідних доріжок з міді. Мінімальні втрати на великих відрізках. Високий індекс передачі кольору CRI 90 і чітка біновка світлодіодів по температурі кольору MacAdam 3. Забезпечує максимально натуральне сприйняття відтінків кольорів, виключає колірні плями і підбір відтінків з різних партій поставок. Більший розмір кристала в порівнянні з RN серією. Збільшений світловий потік при низькому споживанні електроенергії. Двостороння друкована плата з нанесенням міді методом катки. Рівномірний розподіл струмів по всій довжині відрізка і менший радіус вигину.

Дивіться за посиланням Блоки живлення 12вольт ( блоки питания ) постійної напруги

 Адаптери 12вольт-24вольт для світлодіодних стрічок і світильників.

Алюмінієві профілі для світлодіодних стрічок