Кошик
102 відгуків
Запитуйте ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ  тел. 067-340-68-95.Знижка до 20%
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваше замовлення буде оброблене в найближчий робочий день.

Зовнішня реклама. Внутрішня реклама.

Надаємо рекламні послуги по виготовленню зовнішньої та внутрішньої реклами, здійснюємо оформлення фасадів будівль. Ми виготовляємо світлові та несвітлові вивіски, вивіски магазинів, об'ємні букви, лайтбокси і світлові тонкі панелі, надяскраві світлодіодні вивіскисвітлодіодні вивіски.

Як замовити в нас виготовлення реклами? Є декілька способів.

1. Нажміть на кнопку  і опишіть Ваші вимоги до розробки та виготовлення необхідних Вам рекламних конструкцій. Не забудьте вказати Ваші контактні дані, щоб ми могли звязатися з Вами.

2. Напишіть листа та направте на електронну адресу infolight.rv@gmail.com , вклавши при наявності фотографії або проект виготовлення рекламних конструкцій.

3. Позвоніть на телефон +38-067-3406895 або Viber та замовте в нас виготовлення реклами.

З умовами оформлення замовлень через інтернет-сайт можна ознайомитися тут.

 

Наше підприємство виконує  всі види робіт по оформленню зовнішніх фасадів будівель, 
розробці та виготовленню внутрішнього оздоблення приміщень торгових центрів , кафе , ресторанів.

Крім того ми здійснюємо оптові поставки світлодіодних модулів та світлодіодів швидкого монтажу для реклами, джерел живлення 12 В постійного струму  для підключення світлодіодних рекламних вивісок, світлодіодних стрічок , світлодіодних прожекторів . 

Об'ємні літери

Об'ємні літери найчастіше використовуються для виготовлення вивісок магазинів , торгових центрів і є одним з найефективніших видів зовнішньої реклами.

Об'ємні літери розміщуються над входом у магазин , компанію у вигляді назви магазину, торгової мережі , компанії або переліку основних послуг. Об'ємні букви великих розмірів використовуються при виготовленні дахових рекламних конструкцій. 

Об'ємні літери можна виготовити із внутрішньою підсвіткою, контр-ажуром або без підсвітки.

 Світлові об'ємні  елементи. Лайтбокси.

Широко використовується виготовлення вивісок в виді світлових об'ємних елементів лайтбоксів або тонких світлових панелей, що дозволяє виготовити вивіску з меншою ціною, але при правильному дизайнерському рішенні не менш ефективною чим об'ємні літери. Лайтбокс - це світлова вивіска, виготовлена із молочного або прозорого акрилового пластику або дюбонду, в середині якої використовується світлодіодна підсвітка. Зображення для лайтбоксів виготовляється різними методами.Світлові тонкі панелі виготовляються товщиною до 20 мм спеціальним методом світлодіодної підсвітки. 

Таблички.
Таблички - неодмінний атрибут іміджу для будь-якої компанії, офісу, організації. Cучасний офісний центр може представляти собою будинок з безліччю офісів, кімнат, і  відвідувачу буде не легко знайти потрібну людину чи підприємство  в такому достатку кабінетів. Щоб не заблукати і не витратити час на пошуки необхідної кімнати, розміщують офісні таблички на дверях.