Корзина
109 отзывов
Запитуйте ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ  тел. 067-340-68-95.Знижка до 20%
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895

Зовнішня реклама. Внутрішня реклама.

Надаємо рекламні послуги по виготовленню зовнішньої та внутрішньої реклами, здійснюємо оформлення фасадів будівль. Ми виготовляємо світлові та несвітлові вивіски, вивіски магазинів, об'ємні букви, лайтбокси і світлові тонкі панелі, надяскраві світлодіодні вивіскисвітлодіодні вивіски.

Як замовити в нас виготовлення реклами? Є декілька способів.

1. Нажміть на кнопку  і опишіть Ваші вимоги до розробки та виготовлення необхідних Вам рекламних конструкцій. Не забудьте вказати Ваші контактні дані, щоб ми могли звязатися з Вами.

2. Напишіть листа та направте на електронну адресу infolight.rv@gmail.com , вклавши при наявності фотографії або проект виготовлення рекламних конструкцій.

3. Позвоніть на телефон +38-067-3406895 або Viber та замовте в нас виготовлення реклами.

З умовами оформлення замовлень через інтернет-сайт можна ознайомитися тут.

 

Наше підприємство виконує  всі види робіт по оформленню зовнішніх фасадів будівель, 
розробці та виготовленню внутрішнього оздоблення приміщень торгових центрів , кафе , ресторанів.

Крім того ми здійснюємо оптові поставки світлодіодних модулів та світлодіодів швидкого монтажу для реклами, джерел живлення 12 В постійного струму  для підключення світлодіодних рекламних вивісок, світлодіодних стрічок , світлодіодних прожекторів . 

Об'ємні літери

Об'ємні літери найчастіше використовуються для виготовлення вивісок магазинів , торгових центрів і є одним з найефективніших видів зовнішньої реклами.

Об'ємні літери розміщуються над входом у магазин , компанію у вигляді назви магазину, торгової мережі , компанії або переліку основних послуг. Об'ємні букви великих розмірів використовуються при виготовленні дахових рекламних конструкцій. 

Об'ємні літери можна виготовити із внутрішньою підсвіткою, контр-ажуром або без підсвітки.

 Світлові об'ємні  елементи. Лайтбокси.

Широко використовується виготовлення вивісок в виді світлових об'ємних елементів лайтбоксів або тонких світлових панелей, що дозволяє виготовити вивіску з меншою ціною, але при правильному дизайнерському рішенні не менш ефективною чим об'ємні літери. Лайтбокс - це світлова вивіска, виготовлена із молочного або прозорого акрилового пластику або дюбонду, в середині якої використовується світлодіодна підсвітка. Зображення для лайтбоксів виготовляється різними методами.Світлові тонкі панелі виготовляються товщиною до 20 мм спеціальним методом світлодіодної підсвітки. 

Таблички.
Таблички - неодмінний атрибут іміджу для будь-якої компанії, офісу, організації. Cучасний офісний центр може представляти собою будинок з безліччю офісів, кімнат, і  відвідувачу буде не легко знайти потрібну людину чи підприємство  в такому достатку кабінетів. Щоб не заблукати і не витратити час на пошуки необхідної кімнати, розміщують офісні таблички на дверях.