Кошик
94 відгуків
Запитуйте ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ  тел. 067-340-68-95.Знижка до 20%
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895

Cвітлодіодні стрічки , світлодіодні лінійки

Каталог світлодіодних стрічок ( светодиодных лент ) , а також світлодіодні лінійки на алюмінієвій основі. Світлодіодні стрічки в рулонах по 5 метрів з можливістю різати (3 світлодіода 5 см або 2,5 см). напруга живлення 12 В або 24 В постійного струму. Тип світлодіодів   3528 SMD,  5050 SMD, 5630 SMD. Колір випромінювання світлодіодних стрічок― холодно-білий, нейтрально-білий, тепло-білий, червоний, жовтий, зелений, синій, RGB. Світлодіодні стрічки бувають не вологозахищені IP 33, вологозахищені покриті силіконом IP 64, повністю вологозахищені IP66. Увага! Світлодіодні стрічки поставляються котушками по 5 метрів.

Світлодіодні стрічки компаніЇ мають перевагу на відміну від стандартних світлодіодних систем освітлення. Вони бувають різних кольорів, розмірів і рівнів яскравості, що робить їх використання простим і зручним для будь-якого дизайнерського проекту по освітленню, готове рішення буде відрізнятися витонченістю і витонченістю. Всі світлодіодні ленти оснащені надійним клеючим 3М скотчем і можуть бути встановлені на різні поверхні, включаючи алюмінієвий профіль. Енергоефективне освітлення ніколи не було таким легким, доступним та привабливим! Світлодіодні стрічки високонадійні сучасні компоненти для світлодіодних систем освітлення , гарантія на стрічки компанії  складає 3 роки.

Для підключення світлодіодних стрічок використовуйте високонадійні блоки живлення, які можна переглянути та купити в відповідних групах і підгрупах в меню зліва Блоки живленняБлоки живлення ( блоки питания ) постійної напруги 12 Вольт-Блоки живлення ( блоки питания ) постійної напруги 24-48 ВольтАдаптери для світлодіодів , а також в групі товарів Алюмінієві профілі можна купити алюмінієві профілі та екрани для монтажу світлодіодних стрічок.