Корзина
108 отзывов
Запитуйте ПАРТНЕРСЬКІ ЦІНИ  тел. 067-340-68-95.Знижка до 20%
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваше замовлення буде оброблене в найближчий робочий день.

Блоки живлення драйвери струму світлодіодів 350мА оптом

Сучасні світлодіоди є струмовими приладами. Для їх нормальної і довговічної роботи потрібно виконати ряд вимог по електроживлення. Головна вимога - це забезпечення протікання через світлодіод стабілізованого номінального струму. Струм повинен бути постійним і не залежати від коливань або змін живить напруга. Вирішити це завдання допомагають спеціальні пристрої званими драйверами харчування (LED drivers).
Крім забезпечення протікання постійного номінального струму через світлодіод драйвера можуть виконувати завдання по регулювання яскравості світлодіодів або інші сервісні функції (наприклад стеження за розрядом акумуляторів). Світлодіодні драйвери призначені для електроживлення від мережі змінного струму або від постійної напруги напівпровідникових джерел випромінювання - потужних світлодіодів та світлодіодних кластерів.
Драйвер є джерело постійного стабілізованого струму. У складі світлодіодних драйверів використані новітні схемотехнічні рішення і високоякісна елементна база, що дозволяє забезпечити високий ККД, а також високу точність стабілізації робочого струму потужних світлодіодів в широкому діапазоні температур.