Кошик
92 відгуків
УВАГА! Акційні знижки на світлодіодні стрічки Rishang.КУПИТИ
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380673406895
Вивіски зовнішньої реклами, фото 1
Вивіски зовнішньої реклами, фото 2Вивіски зовнішньої реклами, фото 3Вивіски зовнішньої реклами, фото 4Вивіски зовнішньої реклами, фото 5

Вивіски зовнішньої реклами

від 24 грн./см

Мінімальна сума замовлення — 50 грн.

  • Послуга
  • Код: вивіски
Вивіски зовнішньої реклами
від 24 грн./см
ПослугаВивіски зовнішньої реклами
+380673406895
+380673406895
  • Графік роботи
  • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 дня за домовленістю

Наружная реклама, производство наружной рекламы. Рекламні послуги, зовнішня реклама. Виготовлення світлодіодних вивісок. Изготовление всех видов рекламы со светодиодным освещением: объемные букви, лайтбокси, суперяряркие световые вывески, таблички. Комплексное оформление фасадов и внутренних помещений торговых центров, магазинов , аптек и. др. ) 

Згідно Закону України “ Про рекламу” 
-зовнішня реклама - реклама,  що розміщується  на  спеціальних тимчасових і стаціонарних конструкціях,  розташованих на відкритій місцевості,  а також на зовнішніх поверхнях будинків,  споруд,  на елементах  вуличного  обладнання,  над проїжджою частиною вулиць і доріг;
-внутрішня   реклама  -  реклама,  що  розміщується  всередині будинків, споруд, у тому числі в кінотеатрах і театрах під час, до і після демонстрації кінофільмів та вистав, концертів, а також під час спортивних змагань,  що проходять у закритих приміщеннях, крім місць торгівлі (у тому числі  буфетів,  кіосків,  яток),  де  може розміщуватись інформація про товари, що безпосередньо в цих місцях продаються; 
Згідно “Типових правил розміщення зовнішньої реклами” ( Постанова Кабінету Міністрів України № 2067
-спеціальні конструкції - тимчасові та стаціонарні рекламні засоби (світлові та несвітлові, наземні та неназемні (повітряні), плоскі та об'ємні стенди, щити, панно, транспаранти, троли, таблички, короби, механічні, динамічні, електронні табло, екрани, панелі, тумби, складні просторові конструкції, аеростати, повітряні кулі тощо), які використовуються для розміщення реклами;
-вивіска чи табличка - елемент на будинку, будівлі або споруді з інформацією про зареєстроване найменування особи, знаки для товарів і послуг, що належать такій особі, вид її діяльності (якщо це не випливає із зареєстрованого найменування особи), час роботи, що розміщений на зовнішній поверхні будинку, будівлі або споруди не вище першого поверху або на поверсі, де розташовується власне чи надане у користування особі приміщення (крім, випадків, коли суб’єкту господарювання належить на праві власності або користування вся будівля або споруда), біля входу у таке приміщення, який не є рекламою.
Наше підприємство виконує  всі види робіт по оформленню зовнішніх фасадів будівель, 
розробці та виготовленню внутрішнього оздоблення приміщень торгових центрів , кафе , ресторанів.

Об'ємні літери
Об'ємні літери найчастіше використовуються для виготовлення вивісок магазинів , торгових центрів і є одним з найефективніших видів зовнішньої реклами.
Об'ємні літери розміщуються над входом у магазин , компанію у вигляді назви магазину, торгової мережі , компанії або переліку основних послуг. Висота однієї літери може коливатися від 20 сантиметрів до 1,5-3 метра. Цей вид зовнішньої реклами підійде як невеликому магазину, так і великому торгово-офісному центру. Таких розмірів цілком достатньо, щоб привернути погляд потенційних клієнтів.


Об'ємні літери великих розмірів використовуються при виготовленні дахових рекламних конструкцій.

Літери невеликого розміру виготовляють із різноманітних пластиків методом склеювання.


Об'ємні літери можна виготовити із внутрішньою підсвіткою, контр-ажуром або без підсвітки.
У літерах із внутрішньою підсвіткою нами використовуються світлодіодні модулі або світлодіодні стрічки зі ступенем воло захисту не меншеIP 44, які дозволять Вам суттєво зекономити на споживанні електроенергії.
Об'ємні літери, з контр-ажуром, також виготовляються із світлодіодів, які освітлюють не літеру, а основу рекламної конструкції або фасаду на яку вони кріпляться (на відстані 25-50 мм). За рахунок цього досягається рівномірне розсіювання світла, яке формує своєрідний ореол навколо кожної літери. Особливо це помітно у вечірній час, коли уся вивіска набуває м'якого освітлення по контуру.

Суперяскраві світлодіодні вивіски. 

Суперяскраві світлодіодні вивіски виготовляються з використаннм яскравих світлодіодів швидкого монтажу або світлодіодних стрічок фронтального чи торцевого свічення. кольори свічення білий,червоний, жовтий,зелений, синій . багатокольоровий RGB. Перевага таких вивісок в тому , що навіть вдень вивіска яскраво світиться і привертає увагу потенційних покупців.

 

 

 Світлові об'ємні  елементи. Лайтбокси.
Широко використовується виготовлення вивісок в виді світлових об'ємних елементів лайтбоксів, що дозволяє виготовити вивіску з меншою ціною, але при правильному дизайнерському рішенні не менш ефективною чим об'ємні літери. Лайтбокс - це світлова вивіска, виготовлена із молочного або прозорого акрилового пластику або дюбонду, в середині якої використовується світлодіодна підсвітка. Зображення для лайтбоксів виготовляється різними методами.  Це може бути аплікація ПВХ-плівками, сольвентний друк на прозорій ПВХ-плівці, виготовлення накладних елементів з акрилового пластику, тощо.

Таблички.
Таблички - неодмінний атрибут іміджу для будь-якої компанії, офісу, організації. Сучасний офісний центр може представляти собою будинок з безліччю офісів, кімнат, і  відвідувачу буде не легко знайти потрібну людину чи підприємство  в такому достатку кабінетів. Щоб не заблукати і не витратити час на пошуки необхідної кімнати, розміщують офісні таблички на дверях.

Таблички виконують відразу кілька функцій: 
несуть на собі корисну інформацію, смислове навантаження. У варіанті використання таблички на двері зазвичай пишеться прізвище та посаду працівника. 
Таблички можуть нести рекламну інформацію у вигляді логотипу компанії, рекламного зображення. 

Фасадні таблички розміщуються  на фасаді будівлі і містять  інформацію про організацію, яка розташована в цій будівлі.
В фасадній табличці відображають назву організації, її логотип (фірмовий символ), режим роботи і, в ряді випадків, юридичне найменування підприємства та організаційно-правова форма власності.
Розміри фасадних табличок бувають різні. Чим більша табличка, тим краще вона виконує рекламну  функцію, її легше помітити потенційним клієнтам компанії. Проте зі зростанням розміру таблички збільшується і її вартість. Існують певні  стандарти в розмірах фасадних табличок . Як правило, розмір (формат) таблички коливається від А4 (20х30 см) до А1 (60х80 см).


Основна відмінність між фасадними табличками полягає в тому, з якого матеріалу вони зроблені. Розрізняють металеві і пластикові таблички. Метали можуть бути самі різні, але всі металеві таблички володіють однією загальною позитивною якістю - довговічністю. Правда, їх вартість досить значна. Пластикові ж таблички, будучи найбільш доступними за ціною, але мають відносно невеликий термін експлуатації.
Для виготовлення фасадних табличок нами використовуються композитні матеріали ( пластмаса покрита тонким металевим шаром з  двох сторін), що забеспечує як довговічність таблички, так і прийнятну її вартість.

АКРІЛЛАЙТ- ЕКСКЛЮЗИВНА ВИВІСКА

АКРІЛЛАЙТ – вивіска з торцевою підсвіткою. Являється однією з ексклюзивних видів вивісок, що дозволяє прикрасити інтерьєр любого магазину чи офісу. Широко використовується в торгових і офісних центрах.
Основа такої вивіски акріл прозорий товщиною 6-10мм. Інформація наноситься на скло методом механічної гравіровки. Підсвітка здійснюється світлодіодними RGB світильниками з контролерами.

Інтер'єр і екстер'єр магазину часто прикрашають товарними знаками і символікою фірми.                                       Ефективність товарного знака обумовлена ​​дотриманням низки важливих, чисто психологічних вимог: –емоційне та інформаційне відповідність знака статусу підприємства, роду його діяльності чи галузевої традиції. Вважається, що будь-яка людина, що побачив той чи інший знак, повинен відразу й однозначно зрозуміти, який товар або яку послугу цей знак являє. Хороший знак, навіть вперше побачений, повинен «дізнаватися», апелювати до асоціацій. Недарма в слові «знайомитися» – корінь «знак». Тоді такий знак «укладається» в свідомості, займає свою нішу і легко запам'ятовується;               -Оригінальність знака, його індивідуальність, що багато в чому визначає його конкурентоспроможність;                           -Якість знака, його витонченість і завершеність. Не випадково художники кажуть: знак «склався»;                             -Простота. Товарний знак повинен легко запам'ятовуватися, бути простим для сприйняття. При цьому торговий знак повинен нести індивідуальну інформацію про товар (послузі), чітко відокремлюючи його на ринку від аналогічного, закріплюючи індивідуальні відмінності;                                                                                                                                                        Товарний знак дуже важливий для фірми. Він є маяком для покупця, чиє шанобливе ставлення до товарного знаку приносить фірмі серйозний прибуток.

Ми пропонуємо виготовлення екслюзивних світлових динамічних табличок на основі акрілайтів

 

Характеристики
Основные атрибуты
Страна производительУкраина
ВидИнформационные вывески/таблички
ТипОдносторонняя
Сфера использованияРеклама
Способ установкиНастенный
ПрименениеДля наружного использования
МатериалАкрил
Дополнительные характеристики
Об"мні букви зі світлодіодною підсвіткою висотою до 25 см , за 1 см висотивід 24 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви зі світлодіодною підсвіткою висотою > 30 см , за 1 см висоти, грнвід 21 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви зі світлодіодною підсвіткою висотою > 90 см , за 1 см висоти, грнвід 18 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви без підсвітки висотою до 25 см , за 1 см висотивід 12 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви без підсвітки висотою > 25 см , за 1 см висотивід 9 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви без підсвітки висотою > 90 см , за 1 см висотивід 9 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Лайт -бокси прямокутні зі світлодіодною підсвіткою , за 1 м.кв.від 1470 грн
Лайт -бокси фігурні зі світлодіодною підсвіткою , за 1 м.кв.від 2400 грн
Світлодинамічний акріллайт 30*30см787 грн
Таблички 20*30 см , основа ПВХ 3ммвід 24 грн
Таблички 20*30 см, основа композит 3ммвід 30грн
Інформація для замовлення
  • Ціна: від 24 грн./см
Відгуки про послугу