Кошик
79 відгуків
Новинки. Кольорові світлодіодні кластери для реклами.Переглянути
Інфолайт - все для світлодіодного освітлення, рекламна діяльність , ділові послуги.
+380673406895
+380
67
340-68-95
+380
66
735-28-47
+380
36
263-34-24
Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові
Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові, фото 1
впередназад
Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові, фото 2Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові, фото 3Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові, фото 4Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові, фото 5Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові, фото 6Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові, фото 7

Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові

від 14,50 грн./см

Мінімальна сума замовлення — 50 грн.

 • Послуга
Реклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові
від 14,50 грн./см
ПослугаРеклама в Рівне. Фасадні вивіски світлові і несвітлові
+38067340-68-95
 • +38066735-28-47
 • +38036263-34-24
  факс
+38067340-68-95
 • +38066735-28-47
 • +38036263-34-24
  факс
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Реклама в м.Рівне. Розробка та виготовлення зовнішньої та внутрішньої реклами це сфера нашої діяльності. В 2005 році вперше в Рівному нами були виготовлені вивіски та об'ємні букви з світлодіодною підсвіткою, які безвідмовно працюють до сьогоднішнього часу, економлячи замовнику тисячі гривень в рік, за рахунок малого споживання електроенергії. За цей час нами виготовлено велику кількість світлових вивісок для банків, магазинів, кафе, ресторанів. 

Об"мні букви зі світлодіодною підсвіткою висотою до 25 см , за 1 см висоти     від 26 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви зі світлодіодною підсвіткою висотою > 30 см , за 1 см висоти, грн     від 21 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви зі світлодіодною підсвіткою висотою > 90 см , за 1 см висоти, грн     від 20 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви без підсвітки висотою до 25 см , за 1 см висоти     від 12 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви без підсвітки висотою > 25 см , за 1 см висоти     від 10 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви без підсвітки висотою > 90 см , за 1 см висоти     від 10 грн * шрифт Arial Black, без монтажу

Як замовити в нас виготовлення реклами.Є декілька способів

1. Нажміть на кнопку "  "  і опишіть Ваші вимоги до розробки та виготовлення необхідних Вам         рекламних конструкцій. Не забудьте вказати Ваші контактні дані, щоб ми могли звязатися з Вами.

2. Напишіть листа та направте на електронну адресу infolight.rv@gmail.com , вклавши при наявності фотографії або проект виготовлення рекламних конструкцій.

3. Позвоніть на телефон +38-067-3406895 та замовте в нас виготовлення реклами.

4. Завітайте до нас за адресою вул. Мікевича, 11 м. Рівне.

               Агенство реклами "інфолайт" надає рекламні послуги по виготовленню зовнішньої та внутрішньої рекламиздійснює комплексне оформлення фасадів будівль. Ми виготовляємо світлові та несвітлові вивіски, світлодинамічні світлові вивіски, офісні вивіски, фасадні вивіски, вивіски магазинів, об'ємні букви, лайтбокси і світлові тонкі панелі, надяскраві світлодіодні вивіски. В нас можна замовити виготовлення акрілайтівсвітлодіодних вивісок, світлове оформлення приміщень, світлодіодну підсвітку стель, стін, барних вітрин, світлодіодну  підсвітку торгових вітринфігури об'ємні для реклами.

Наше підприємство виконує  всі види робіт по оформленню зовнішніх фасадів будівель, 
розробці та виготовленню внутрішнього оздоблення приміщень торгових центрів , кафе , ресторанів.

Крім того ми здійснюємо оптові поставки світлодіодних модулів та світлодіодів швидкого монтажу для рекламиджерел живлення 12 В постійного струму  для підключення світлодіодних рекламних вивісок, світлодіодних стрічок , світлодіодних прожекторів . 

Нижче приведені деякі з наших робіт.

Об'ємні літери
Об'ємні літери найчастіше використовуються для виготовлення вивісок магазинів , торгових центрів і є одним з найефективніших видів зовнішньої реклами.
Об'ємні літери розміщуються над входом у магазин , компанію у вигляді назви магазину, торгової мережі , компанії або переліку основних послуг. Висота однієї літери може коливатися від 20 сантиметрів до 1,5-3 метра. Цей вид зовнішньої реклами підійде як невеликому магазину, так і великому торгово-офісному центру. Таких розмірів цілком достатньо, щоб привернути погляд потенційних клієнтів.


Об'ємні літери великих розмірів використовуються при виготовленні дахових рекламних конструкцій.

Літери невеликого розміру виготовляють із різноманітних пластиків методом склеювання.


Об'ємні літери можна виготовити із внутрішньою підсвіткою, контр-ажуром або без підсвітки.
У літерах із внутрішньою підсвіткою нами використовуються світлодіодні модулі або світлодіодні стрічки зі ступенем воло захисту не меншеIP 44, які дозволять Вам суттєво зекономити на споживанні електроенергії.
Об'ємні літери, з контр-ажуром, також виготовляються із світлодіодів, які освітлюють не літеру, а основу рекламної конструкції або фасаду на яку вони кріпляться (на відстані 25-50 мм). За рахунок цього досягається рівномірне розсіювання світла, яке формує своєрідний ореол навколо кожної літери. Особливо це помітно у вечірній час, коли уся вивіска набуває м'якого освітлення по контуру.

ФАСАДНІ ВИВІСКИ

ФасаднІ вивіски  розміщуються  на фасаді будівлі і містять  інформацію про організацію, яка розташована в цій будівлі.
В фасадній табличці відображають назву організації, її логотип (фірмовий символ), режим роботи і, в ряді випадків, юридичне найменування підприємства та організаційно-правова форма власності.
Розміри фасадних вивісок бувають різні. Чим більша вивіска, тим краще вона виконує рекламну  функцію, її легше помітити потенційним клієнтам компанії. Проте зі зростанням розміру вивіски збільшується і її вартість. Фасадні вивіски  бувають на основі обємних літер та лайтбоксів з внутрішньою підсвіткою світлодіодними модулями або несвітлові з підсвіткою світлодіодними прожекторами .


Основна відмінність між фасадними вивісками полягає в тому, з якого матеріалу вони зроблені. Розрізняють світлові і несвітлові фасадні вивіски. Фасадні вивіски виготовляються нами як з кріпленням на основу із композитного матеріалу, так і безпосереднього монтажу на стіну будівлі.
Для виготовлення фасадних вивісок нами використовуються композитні матеріали ( пластмаса покрита тонким металевим шаром з  двох сторін) , кольорові акріли та вспінений ПВХ , що забеспечує як довговічність вивіски, так і прийнятну її вартість.

Суперяскраві світлодіодні вивіски. 

Суперяскраві світлодіодні вивіски виготовляються з використаннм яскравих світлодіодів швидкого монтажу або світлодіодних стрічок фронтального чи торцевого свічення. кольори свічення білий,червоний, жовтий,зелений, синій . багатокольоровий RGB. Перевага таких вивісок в тому , що навіть вдень вивіска яскраво світиться і привертає увагу потенційних покупців.

 

 

 Світлові об'ємні  елементи. Лайтбокси.
Широко використовується виготовлення вивісок в виді світлових об'ємних елементів лайтбоксів, що дозволяє виготовити вивіску з меншою ціною, але при правильному дизайнерському рішенні не менш ефективною чим об'ємні літери. Лайтбокс ― це світлова вивіска, виготовлена із молочного або прозорого акрилового пластику або дюбонду, в середині якої використовується світлодіодна підсвітка. Зображення для лайтбоксів виготовляється різними методами.  Це може бути аплікація ПВХ-плівками, сольвентний друк на прозорій ПВХ-плівці, виготовлення накладних елементів з акрилового пластику, тощо.

Таблички.
Таблички ― неодмінний атрибут іміджу для будь-якої компанії, офісу, організації. Сучасний офісний центр може представляти собою будинок з безліччю офісів, кімнат, і  відвідувачу буде не легко знайти потрібну людину чи підприємство  в такому достатку кабінетів. Щоб не заблукати і не витратити час на пошуки необхідної кімнати, розміщують офісні таблички на дверях.

Таблички виконують відразу кілька функцій: 
несуть на собі корисну інформацію, смислове навантаження. У варіанті використання таблички на двері зазвичай пишеться прізвище та посаду працівника. 
Таблички можуть нести рекламну інформацію у вигляді логотипу компанії, рекламного зображення. 

 

           

АКРІЛЛАЙТ- ЕКСКЛЮЗИВНА ВИВІСКА

АКРІЛЛАЙТ – вивіска з торцевою підсвіткою. Являється однією з ексклюзивних видів вивісок, що дозволяє прикрасити інтерьєр любого магазину чи офісу. Широко використовується в торгових і офісних центрах.
Основа такої вивіски акріл прозорий товщиною 6-10мм. Інформація наноситься на скло методом механічної гравіровки. Підсвітка здійснюється світлодіодними RGB світильниками з контролерами.

Інтер'єр і екстер'єр магазину часто прикрашають товарними знаками і символікою фірми.                                       Ефективність товарного знака обумовлена ​​дотриманням низки важливих, чисто психологічних вимог: –емоційне та інформаційне відповідність знака статусу підприємства, роду його діяльності чи галузевої традиції. Вважається, що будь-яка людина, що побачив той чи інший знак, повинен відразу й однозначно зрозуміти, який товар або яку послугу цей знак являє. Хороший знак, навіть вперше побачений, повинен «дізнаватися», апелювати до асоціацій. Недарма в слові «знайомитися» – корінь «знак». Тоді такий знак «укладається» в свідомості, займає свою нішу і легко запам'ятовується;               -Оригінальність знака, його індивідуальність, що багато в чому визначає його конкурентоспроможність;                           -Якість знака, його витонченість і завершеність. Не випадково художники кажуть: знак «склався»;                             -Простота. Товарний знак повинен легко запам'ятовуватися, бути простим для сприйняття. При цьому торговий знак повинен нести індивідуальну інформацію про товар (послузі), чітко відокремлюючи його на ринку від аналогічного, закріплюючи індивідуальні відмінності;                                                                                                                                                        Товарний знак дуже важливий для фірми. Він є маяком для покупця, чиє шанобливе ставлення до товарного знаку приносить фірмі серйозний прибуток.

Ми пропонуємо виготовлення екслюзивних світлових динамічних табличок на основі акрілайтів

ФІГУРИ ОБ'ЄМНІ ДЛЯ РЕКЛАМИ

 Об'ємні фігури для реклами різного розміру і форми привертають до себе значно більше уваги , чим вивіска яка просто наклеєна  на пластик. Об'ємні фігури для  реклами виконують роль так званих ай-стопперів, які чіпляють увагу людей, викликають у них подив та позитивні емоції, спонукають зробити покупку і головне – залишаються в пам'яті! 
       Ми можемо виготовити  для Вас декоративні об'ємні фігури, які можна застосовувати в парках, скверах, на вуличних торгівельних площадках , інтер'єрах ресторанів, нічних клубів, торгівельно-разважальних центрів, офісів, виставок.

Характеристики
Основные
Тип услугиИзготовление
Время изготовления7(дн)
Особенности услугиРазработка макета
Залог  Так
Дополнительные характеристики
Об"мні букви зі світлодіодною підсвіткою висотою до 25 см , за 1 см висотивід 24 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви зі світлодіодною підсвіткою висотою > 30 см , за 1 см висоти, грнвід 21 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви зі світлодіодною підсвіткою висотою > 90 см , за 1 см висоти, грнвід 18 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви без підсвітки висотою до 25 см , за 1 см висотивід 12 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви без підсвітки висотою > 25 см , за 1 см висотивід 9 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Об"мні букви без підсвітки висотою > 90 см , за 1 см висотивід 9 грн * шрифт Arial Black, без монтажу
Лайт -бокси прямокутні зі світлодіодною підсвіткою , за 1 м.кв.від 1470 грн
Лайт -бокси фігурні зі світлодіодною підсвіткою , за 1 м.кв.від 2400 грн
Світлодинамічний акріллайт 30*30см787 грн
Таблички 20*30 см , основа ПВХ 3ммвід 24 грн
Таблички 20*30 см, основа композит 3ммвід 30грн
Інформація для замовлення
 • Ціна: від 14,50 грн./см
Відгуки про послугу